WITAMY NA STRONIE GRUPY PRZEDSZKOLNEJ

p. Justyny:)

Wydarzenia roku 2013/2014

Mali Strażnicy Przyrody - występ dla naszych kolegów.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kim będę w przyszłości - może piekarzem?

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

15 maja - jak obchodziliśmy Święto Polskiej Niezapominajki.

Jak szukaliśmy "ZAJĄCA"...

NASZE JASEŁKA

Dzień Pieczonego Ziemniaka

Dnia 20.10.2013 r. odbyło się już II spotkanie rodzinne pod hasłem "Dzień Pieczonego Ziemniaka". W piękne, słoneczne niedzielne popołudnie rodzice wraz z dziećmi grupy 0 A wzięli udział w różnych zabawach i konkurencjach ziemniaczanych. Odbyły się : skoki w workach, bieg z ziemniakiem na łyżce, najszybsze obieranie ziemniaka i inne. Jednak największa atrakcją były ziemniaczane cudaki i stworki, które dzieci wykonały z ziemniaka i różnych kolorowych ozdób. Dzieciom bardzo pomagali rodzice, którzy wykazywali się dużą kreatywnością. Piękna pogoda sprawiła, że dzieci ozdobiły szal Pani jesieni pieczątkami z ziemniaka oraz pomalowanymi kolorowymi liśćmi. Na koniec wszyscy usmażyli kiełbaski i zjedli ziemniaki z ogniska. Myślę, że dzień ten należał do bardzo udanych, a przede wszystkim były zadowolone dzieci, które spędziły niedziele ze swoimi rodzicami.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Przygotowujemy się do zimy-robimy zaprawy.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Witaminki, witaminki, dla chłopczyka i dziewczynki.

Robimy sałatkę warzywną i przygotowujemy zdrowe kanapki.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

III Rajd "Pożegnanie Lata" - Sprzątanie Świata.

Sprzątanie świata

Od najmłodszych lat uczymy się dbać o nasze środowisko. W obecnym roku dzieci z grupy 0 A przyłączyły się do akcji " Sprzątanie Świata". Jak widać po zdjęciach sprawiło im to także wiele radości.

Dzień Przedszkolaka

Dnia 20.09. 2013 dzieci z grupy "0" A i B szkoły w Wiosce uroczyście uczciły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Aby podkreślić wyjątkowość tego dnia, dzieci już od rana wystroiły się w kolorowe czapeczki oraz kokardy pod szyją. Następnie panie zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy na dyskotece. Po dyskotece odbyło się pasowanie na " Tygrysków" i "Kotków" - właśnie takie nazwy wybrały sobie dzieci dla swojej grupy. Cała zabawa zakończyła się malowaniem twarzy dzieci. Przedszkolaki wyjeżdżały ze szkoły  uśmiechnięte i zadowolone, co świadczy o tym, że dzień należał do niezwykle udanych.